Lloyd Falcon

7. prosince 2014 v 10:37 | Slečna Postradatelná |  Hráči
Jméno postavy: Lloyd Falcon | Hráč: Eunice | Bílý magik

O něm: Ve Flintu se narodil, tudíž si byl vědom magie od útlého dětství a rychle se ji naučil používat. Měří metr osmdesát a jeho vlasy získaly místy nádech modré stejně jako jeho oči, což ovlivnila barva Lloydovi magie. Ani jeden z jeho rodičů není čaroděj. Vyžívá se ve stylu magie a čarodějů - na dlouhé pláště prostě nedá dopustit. Dokáže spolupracovat s jinými čaroději jen v případě, že se mu hodlají alespoň trochu podřídit. Nesnáší práci pod někým. Lloyd Falcon se pyšní postavou atleta, blond hřívou a úsměvem pravého gentlemana, který věnuje jen málokomu. V jeho obvyklém výrazu, kdy se tváří, že ho už nikdy nic nemůže překvapit, se ostře řežou čelisti a většinu času zavřená linka úst. Ze srdce nenávidí příliš otázek najednou, či (nedej bože) bezcílné konverzace. Snad odjakživa nemá rád blondýnky a sám sobě málokdy připouští, že má slabost pro šarmantní a komplikované muže. Pohlaví příliš nerozlišuje, více si všímá charakteru. Je pro něj dležité, aby se mu dostalo prostoru pro svobodná rozhodnutí.

Minulost: Flint je jeho rodným městem, kde v sobě objevil a učil se umění magie. Nebyl vždy bílým čarodějem. Jedno jeho specifikum je, že je první temný čaroděj, kterého Rayume dokázal spolu se "svatými" magiky napravit, to druhé je to, že namísto duše má velmi mocné kouzlo, které nahrazuje funkci duše. Jako temnému čaroději jeho duši rozložila černá magie a když ho konečně přetáhli bílí čarodějové na svou stranu, žádnou duši neměl. Rayume věděl, jak dopadne člověk nebo magik bez duše, proto mu věnoval polovinu své, kterou zapečetil kouzlem, aby se k němu nepokoušela vrátit. Od té doby si Lloyd vyššího čaroděje bílé magie váží jako vůdce. Dal mu správný směr, což pochopil až po několika letech užívání bílé magie. Rozhodl se rozšířit své magické obzory. Seznámil se s novými bílými čaroději a trvale s nimi navazoval kontakt. Brzy zapadl do Flintu mezi spořádané čaroděje a před rokem úspěšně dokončil místní univerzitu jako snaživý student. Samozřejmě se jeho život sem tam neobejde bez menšího hříchu. Je dobře informován od Rayumeho, co se ve městě děje a poslední dobou to nebývají nejrůžovější zprávy.

Zvláštní schopnost: Dokáže u magiků díky tomu, že kdysi býval temným čarodějem, vyvolat pocit viny a veškeré další svazující pocity i emoce, když se mu zachce. Stačí se soustředit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama