Postavy řízené adminem

2. prosince 2014 v 18:52 | Slečna Postradatelná |  Hráči
Postavy, které jsou ovládané pouze adminem, pokud nejsou adminem někomu na přání či po zásluze přiděleny.

Lenc

Lenc je vyšší čaroděj černé magie. On a Vyšší bílé magie společně podepsali mír, ale on by nejraději přetáhnul na svou stranu všechny bílé čaroděje ve městě. Podepsal jej, protože jej podepsat musel. Neměl taky na výběr, když ho svazovala lana bílé magie. Trochu se tenkrát s démony bavil. Alespoň s nimi byl v přímém kontaktu, ne jako vyšší magie dobra. Byl rád, že ho jeho poddaní démoni respektují a uznávají, ale zároveň ho dokáží přijmout mezi sebe.
Má velice výbušnou povahu a nenávidí, když něco není podle jeho plánu. Možná vyšší bílé magie smlouvou omezil jeho moc, ale stále má pod sebou velice vlivné temné čaroděje. Je sprostý, vyzývavý a prakticky on začal veškeré spory ve městě mezi čaroději. Má ze všech největší sbírku duší, tudíž zapříčinil velkou část sebevražd a šílenství u místního obyvatelstva. Bílí čarodějové již párkrát přemýšleli, zda by nebylo lepší zbavit se Lence jednou provždy, ale moudrý mág řekl své a vyšší souhlasil. Uvěznili ho pod domem "svatých" a prováděli na něm lecjaké pokusy. Zaměřili se především na to, jak osvobodit veškeré jeho duše bez démonova svolení. Unikl, ale není příliš silný na to, aby se vzpouřil spolu se svou stranou proti dobru. Vlastně mu to je už celkem jedno. Ze svého sídla rozdává rozkazy a řídí chod obchodu s dušemi, jenže bílých čarodějů, kteří mají zájem o duše, ubývá. Moudrý mág je vede jejich hloupým správným směrem. I přes všechnu radost svých duší, se zlobil. Byl naštvaný jako sopka při erupci. Sakra naštvaný. A stále je.

Rayume

Rayume je vyšší čaroděj bílé magie (Ano, BÍLÉ magie). Je mu přes 200 let. Jde o velice moudrého čaroděje, který prošel množstvím magických bitev s rozhodnutím nezačínat a ani se neúčastnit žádné další. Jeho tetování jsou většinou ochranné symboly, kterými si zajistil, že mu nikdo nemůže ukrást duši. Většinu svého času pracuje na nových kouzlech. Poslední dobou ho znepokojují temní čarodějové, kteří svému pánovi získávají více a více duší a sám se snaží zabránit tomu, aby se z Flintu stalo město duchů. Pro dobré čaroděje je nejlepším příkladem a mnozí se mu snaží podobat. S pomocí "svatých" a moudrých čarodějů dokáže přetáhnout démona zpět na stranu dobra a dále ho podrobují testům. Není to tak snadné jako přejít ke zlu a nikdo neví proč. Prostě se to děje.
Má jednu menší "úchylku" a tou jsou svatá roucha. Ven chodí klasicky oblečený, aby zapadl, ale uvnitř svého bytu nosí hedvábná roucha, která mu připomínají výhody mnoholetého učení a staré tradice. Občas bývá velice sentimentální.

Šaman

Jde o čarodějku jejíž zvláštní schopností je vidět blízkou budoucnost. Někdy to lze ovládat, někdy vidí obrazy budoucnosti nečekaně. Nikdo přesně neví, kolik jí je, ale její vědomosti sahájí daleko před Krista. Ve městě je pouze jeden, a kdo ví, možná je na celé Zemi pouze jeden.

!POSTAVY ŘÍZENÉ ADMINEM SE ČASTO AKTUALIZUJÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama