Sue Paige Morgann

6. prosince 2014 v 23:23 | Admin |  Hráči
Jméno postavy: Sue Paige Morgann | Hráč: Ewiline | Bílý magik


O ní: Sue je sedmnáctiletá studentka místní univerzity. Příležitostně si vydělává v Kavárně na rohu nebo pomáhá hlídat malé děti. Oplývá nekonečnou trpělivostí - snad díky tomu, že se starala o své mladší bratry už jako 5-ti letá. Ale toleruje hloupé chování pouze u dětí mladších devíti let. Jinak dokáže rázně upozornit na všechny chyby ostatních, bohužel si tu svou přizná jen v duchu a nikdy nevysloví omluvu nahlas jako první. Snaží se být silná, ale její vnitřní rovnováha jí dává na frak obzvlášť ve věcech srdcových záležitostí. Zbožňuje zelenooké kluky s krásným úsměvem a do jednoho takového byla také zamilovaná, dokud neodjel studovat do Evropy. Sue též vlastní jakýsi zvláštní druh sebevědomí, kdy promluví na jakéhokoli cizího člověka, ve třídě naopak svůj názor nevyjadřuje ani za nic. Ráda čte a oblečení si ladí do možná až příliš roztomilých kousků, které jí ubírají na věku a vážnosti. Je inteligentní a bystrá, hraje na housle, také je náladová a na většinu starších lidí zpravidla drzá. Shrnutě - je to dospívající slečna, ochotná spolupracovat s malými dětmi, ale společnost podle ní "neinteligentních" lidí svého věku nesnese (kromě výjimek). Má jisté sebevědomí, ale před lidmi, které zná, se snaží vypadat nenápadně. V jejích věcech vládne chaos, jen ona vidí spojitosti mezi mikrovlnkou a prádelníkem. Moc by chtěla chameleona jako domácí zvířátko, ale domácí nechce o zvířatech v bytě ani slyšet.

Minulost: Sue vyrůstala v domě svých prarodičů, spolu s bratry Nielem a Huckem, o dva roky mladšími dvojčaty. Často si hrávali společně venku a Sue si zvykla na jejich veselou společnost. Za téměř 10 let, kdy měla Sue odcházet ze školy, se s Huckem něco stalo. Začal být roztržitý a jeho vtipné poznámky na adresy kolemjdoucích a školy nedávaly smysl. Byl ztracený ve vlastním světě a netušil nic o realitě. Sue se rozhodla vypátrat, co se bratrovi stalo a množství stop jí zavedlo k Rymoreyimu Davisovi, překupci drog v jejím rodném městě, který prodal Huckovi drogy za nějakou špinavou práci. Nevěděla, co má dělat, když ho našla, ale osud si vybral za ni - Rymorey ji našel, jak stojí venku a po zběsilé honičce ji chytil a vyhrožoval jí. Sue, vyděšená ze zuřivosti, která mu sálala z obličeje, vymrštila ruku a vrazila mu facku. Mezi její dlaní a jeho tváří přeskočila řada zelených jisker a on padl do čerstvého sněhu. Sue vyděšená tím, co udělala zavolala záchranku, ale než stačila pomoc dojet, utekla zpátky domů a začala se balit na předčasný odjezd na univerzitu. Její matka jí před týdnem koupila auto a tak Sue ve tři hodiny ráno odjela z Gambeltownu do Flintu na univerzitu. Nebyla ani tak otřesená tím, co se stalo a když se předčasně ubytovala, vyzkoušela znovu to, co se stalo tehdy s Rymoreyim. Nedokázala už bohužel vyvolat další jiskřičky a byla z toho mírně zklamaná. Ovšem události se daly brzy do pohybu, když svou dlaní omráčila kapesního zloděje. Snažila se vyvolat jiskry myslí a brzo se jí to začalo dařit. O magii se dozvěděla až skoro o dva roky později, kdy ji objevil jeden mág a dovedl k Rayumovi. Jelikož je Sue celkem cílevědomá, souhlasila s rozvíjením svých schopností, už jen proto, že se chtěla dozvědět víc.

Zvláštní schopnost: Pokud se její dar plně rozvine, měla by umět zabíjet dlaní bezpomoci násilí, pokud bude výjimečná, může smrtící sílu posílat prostorem jako telekinet. Zatím se ale hodlá držet při zemi a zachovat si skromnost. Tato síla zvaná Manus z latinského slova znamenajícího ruce také ovlivňuje barvu jejích očí, podle toho, jak se cítí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama